IMENIKSEŽANA 6210VPISI 2269V POŠTNEM OBM. 1908POŠTNA OBM. 3SOBOTA, 24. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijSobota, 24. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Sežana.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Sežana.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Kmetijska Vinakras Sežana, Proizvodnja In Predelava, Zadruga Z Omejeno Odgovornostjo, zadruga

Glavna dejavnost: Proizvodnja vina iz grozdja. Sedež na Sejmiška pot 001A, 6210 Sežana. Status aktivno po AJPES.

Matična 5244013000
Davčna 47238470
SKD 11.020
Vpis 11. 12. 1987
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
4.285.444 €
leto 2025
Vpis
11·12·87
38 let v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Občina
Sežana
6210 · Sežana
SKD
11.020
Proizvodnja vina iz grozdja
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Kmetijska Zadruga Vinakras Sežana, Proizvodnja In Predelava, Zadruga Z Omejeno Odgovornostjo opravlja dejavnost proizvodnja vina iz grozdja s sedežem v občini Sežana. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Sejmiška pot 001A, 6210 Sežana, vpis v register pa sega v 11. 12. 1987. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 11.020 je proizvodnja vina iz grozdja.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Proizvodnja vina iz grozdja · Velikost: Majhne enote

Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
11.020SKD · glavna dejavnostProizvodnja vina iz grozdjaAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-6210Poštno območjeSežanaPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +0,2 %
2023–2025 · 4.278.301 € → 4.285.444 €
Zadnja letna sprememba
Rast +6,4 %
2024–2025 · 4.027.504 € → 4.285.444 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki4.278.3014.027.5044.285.444
Celotni odhodki4.374.8154.133.0144.279.624
Kapital6.009.1185.903.2855.907.992
Sredstva7.082.8056.638.8406.944.635
Povprečna bruto plača17269111909
VlogaOseba ali družbaDelež
DirektorCOLJA MARJAN
  • DDVzavezanec · SI47238470
  • TRRni v blokadi · 3 računi (Banka Intesa Sanpaolo d.d., DBS d.d., NLB d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Insolvenčni postopkini v postopku
  • Javna naročilaponudnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Koper

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 9. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 2.479.254 € od 132 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 258.115 € od 44 plačnikov.

Leto20152016 · 9 mes.2017201820192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)11.983136.956260.615155.679181.122371.150189.115323.155193.299276.725253.228126.229
Plačnikov203951554953394848464734
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA138.32753,6 %
Kobilarna Lipica d.o.o.57.81322,4 %
ZZZS24.9369,7 %
KGZS - Zavod GO10.0903,9 %
Občina Komenobčina42741,7 %
Občina Sežanaobčina27181,1 %
PARK ŠKOCJANSKE JAME, Slovenija16440,6 %
KRAŠKI VODOVOD SEŽANA d.o.o.16240,6 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA KMETIJSKE TRGE IN RAZVOJ PODEŽELJA1.259.89450,8 %
ZZZS302.67212,2 %
Kobilarna Lipica d.o.o.261.92610,6 %
MŠ 2399245000100.0004 %
KGZS - Zavod GO95.7183,9 %
Občina Divačaobčina61.9512,5 %
Občina Komenobčina56.4912,3 %
ZPIZ38.9901,6 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Kmetijska Vinakras Sežana, Proizvodnja In Predelava, Zadruga Z Omejeno Odgovornostjo, zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5244013000
enolični identifikator
Davčna
47238470
davčni identifikator
Pošta
6210
Sežana
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Sežana 6210

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
KMKras Mesnopredelovalna Industrija d.o.o.d. o. o.Šepulje52440050006210AktivnoOdpri →
MTMitol, Tovarna Lepil, D.o.o., Sežanad. o. o.Sežana50335510006210AktivnoOdpri →
KSKomunala Sežana d.d.d. d.Sežana50732600006210AktivnoOdpri →
IOImas, Orodjarstvo In Predelava Termoplastov d.o.o.d. o. o.Sežana53236060006210AktivnoOdpri →
KKK.k. Kras Kabine, Proizvodnja Kabin d.o.o.d. o. o.Sežana54822160006210AktivnoOdpri →
DNDom Na KrasuzavodDutovlje54784480006221AktivnoOdpri →
PSPršutarna S' Krasa, Proizvodnja Pršuta In Suhomesnatih Izdelkov d.o.o.d. o. o.Lokev15939860006219AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Sežana · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

2269 aktivnih vpisov · v živo
2269 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.